FABRİC : Müskebi Mah Kapuz Caddesi No 64 Ortakent Bodrum
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Şömine Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
Seçim yaparken şöminenizde yer almasını istediğiniz özellikleri göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Şöminenin dekorasyon amaçlı veyahut ısıtma aracı olarak kullanılması gibi seçeneklere bağlı olarak birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Şöminenizi kullanım amacınıza göre en uygun olacak şekilde seçmeniz faydalı olacaktır. Şömine seçerken kararsız kalmanız durumunda şöminenizin sahip olmasını istediğiniz özelliklerini bizlerle paylaşmanız dahilinde sizin için en uygun şömine modellerini sizler için hazırlayarak sunabiliriz.
Şömine Kurulumu Nasıl Gerçekleştirilmektedir?
Kullanım amaçlarına dayalı olarak farklılık göstermekte olan her bir şömine modeli için özel kurulum standartları bulunmaktadır. Kurulum standartlarına son derece hakim uzmanlardan yardım almak şöminenizin uzun ömürlü olabilmesi adına oldukça önemlidir. Alanında uzman ve sertifikalı ekip arkadaşlarımız sizler için şömine kurulumu aşamalarının baştan sonra projelendirmesini gerçekleştirerek montaj işlemlerini profesyonel bir şekilde yürütmektedirler.
Şömine Camı Nasıl Temizlenmelidir?
Şömine camının olası çizilme veyahut yıpranmaya sebebiyet vermemek adına malzemeye zarar verecek sert temizlik gereçlerinden mümkün oldukça kaçınarak daha yumuşak bir yapıya sahip bez türevleri malzemeler ile herhangi bir aşındırıcı özelliği bulunmayan deterjanlar kullanarak silinmesi şeklinde periyodik aralıklarla temizlenmesi tavsiye edilmektedir.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: